Dolby

Dolby Laboratories

Dolby Laboratories, dzięki przełomowym badaniom w dziedzinie nauki i inżynierii, zmienia odbiór dźwięku i obrazu w wyjątkowe doświadczenia. Dolby tworzy technologie dźwiękowe, wizualne i głosowe, które zmieniają oblicze telewizji, muzyki i komunikacji.

Podczas Nocy Laboratoriów, Dolby we Wrocławiu otwiera się dla zwiedzających oferując szeroką paletę wrażeń.

Zapraszamy!

Inteligentna wideokonferencja

Laboratorium Dolby Voice® dokonało kolejnego już przełomu w dziedzinie konferencji audio i wideo. Doznaj zachwycających wrażeń dźwiękowych i wizualnych z inteligentną kamerą i przestrzennym, czystym głosem.

Przyjdź i zobacz, jak to robimy we Wrocławiu!

Krystalicznie czysty dźwięk

Laboratorium Odsłuchu Krytycznego zajmuje się subiektywną oceną jakości dźwięku. W trosce o najwyższą jakość cyfrowego audio, w formacie Dolby Digital Plus oraz Dolby AC-4, wytrenowani słuchacze Dolby Wrocław spędzają wiele godzin nad wychwytywaniem najdrobniejszych niuansów brzmienia.

Jak zbudowane jest takie pomieszczenie i co się w nim znajduje? Przyjdź i przekonaj się o tym w naszym laboratorium!

Nowy wymiar rozrywki w Twoim domu

Dzięki Dolby Atmos® i Dolby Vision Twoja ulubiona muzyka zabrzmi w niespotykany sposób, a film zaskoczy Cię głębią kontrastu i paletą barw. Dolby Atmos® to ruchome obiekty dźwiękowe, które można precyzyjnie umiejscowić w przestrzeni. Pozwala to ożywić widowisko oraz dostarczyć nowych wrażeń muzycznych otaczając widza niezwykle głębokim i pochłaniającym dźwiękiem. Dolby Vision – technologia HDR (High Dynamic Range) – to obraz telewizyjny o nieosiągalnym do tej pory kontraście, kolorze i jasności.

Odwiedź Laboratorium Telewizyjne i doświadcz spektakularnego dźwięku i obrazu, które już dziś możesz mieć w swoim domu!

Laboratorium Technologii Kinowych

Jedna z niewielu okazji, aby wejść do kina od zaplecza. Technologie Dolby przenoszą kinowe wrażenia na kolejny poziom. Kino Dolby Cinema zostało zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić najwyższej jakości dźwięk, obraz oraz otoczenie dla każdego filmu tak, abyś mógł stać się częścią opowieści.

Zobacz, jak działa i jak zbudowane jest najbardziej zaawansowane technologicznie kino na świecie!

Dolby Laboratories

Legnicka 48 G