Dolby

Dolby Laboratories

Dolby Laboratories, dzięki przełomowym wynikom badań w dziedzinie nauki i inżynierii, zmienia odbiór dźwięku i obrazu w wyjątkowe doświadczenie. Dolby tworzy technologie dźwiękowe, wizualne i głosowe, które przekształcają oblicze telewizji, muzyki i komunikacji głosowej.

Podczas Nocy Laboratoriów, Dolby we Wrocławiu otwiera się dla zwiedzających oferując szeroką paletę wrażeń dźwiękowych i wizualnych.

Zapraszamy!

Inteligentna wideokonferencja przyszłości

Laboratorium Dolby Voice® dokonało kolejnego już przełomu w dziedzinie konferencji audio i wideo. Doznaj zachwycających wrażeń dźwiękowych i wizualnych z inteligentną kamerą i przestrzennym, czystym głosem.

Przyjdź i zobacz, jak to robimy we Wrocławiu!

Zapewniając krystalicznie czysty dźwięk

Laboratorium Odsłuchu Krytycznego zajmuje się subiektywną oceną jakości dźwięku. W trosce o wyższą jakość cyfrowych formatów dźwięku, jak Dolby Digital Plus oraz Dolby AC-4, wytrenowani słuchacze Dolby Wrocław spędzają wiele godzin nad wychwytywaniem niekorzystnych efektów ubocznych cyfrowego przetwarzania dźwięku.

Jak zbudowane jest takie pomieszczenie i co się w nim znajduje? Przyjdź i przekonaj się o tym w naszym laboratorium!

Telewizja przyszłości

Dolby Atmos® dostarcza nadzwyczajnych wrażeń w Twoim kinie domowym. Dolby Atmos® to ruchome obiekty dźwiękowe, które można precyzyjnie umiejscowić w wielowymiarowej przestrzeni, również nad głową odbiorcy. Pozwala to ożywić widowisko, otaczając widza niezwykle mocnym i pochłaniającym dźwiękiem. W połączeniu z personalizacją, Dolby Atmos® dopasowuje się do potrzeb odbiorcy. Dolby Vision™ – technologia HDR (wysoki zakres dynamiki obrazu) – to obraz telewizyjny o niestosowanym do tej pory kontraście, kolorze i jasności.

Odwiedź Laboratorium Telewizyjne i doświadcz spektakularnego dźwięku i obrazu!

   

Kulisy wielowymiarowego dźwięku

Pokój mikserski w biurze Dolby we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe. Powstaje tu wielowymiarowa muzyka, która dzięki Dolby Atmos® otacza słuchacza z każdej strony i przenosi w nieznany dotąd świat.

Poznaj, jak wygląda praca reżysera dźwięku Dolby Atmos®!

Dolby Laboratories

Legnicka 48 G
Business Garden
54-202 Wrocław