Dolby Green Towers Building A,
ul. Śrubowa 1, 53-611 Wrocław

dolby

Dolby Laboratories tworzy rozwiązania technologiczne audio i wideo, które zmieniają oblicze rozrywki i komunikacji w urządzeniach mobilnych, w kinie, w domu i w pracy.

W momencie powstania ponad 50 lat temu Dolby zapoczątkowało rewolucję w technologii obrazu i dźwięku opartą na idei widowiskowej rozrywki, którą stworzył założyciel firmy, amerykański inżynier Ray Dolby. Dziś Dolby stanowi standard wysokiej jakości wrażeń. Serdecznie zapraszamy do naszych Laboratoriów, aby na własne uszy się o tym przekonać! http://www.dolby.com/

Dolby Voice

W laboratorium Dolby Voice inżynierowie testują najnowsze rozwiązania do prowadzenia rozmów konferencyjnych. Dzięki zastosowaniu zestawu symulacji głowy i tułowia oraz unikalnej konstrukcji laboratorium jesteśmy w stanie symulować mowę człowieka w każdych warunkach np:

- Rozmowa w restauracji

- Rozmowa w pubie

- Rozmowa w samochodzie

W tym laboratorium doświadczysz wyjątkowej przejrzystości mowy, która na zawsze odmieni jakość rozmów telefonicznych.

W drodze od stadionu do telewizora

W Laboratorium Technologii Transmisji Dźwięku dla Telewizji wrocławski zespół Dolby symuluje cały tor produkcji i transmisji audycji telewizyjnych realizowanych na żywo od Wozu transmisyjnego poprzez studio produkcyjne, centrum nadawcze aż do pokoju widza. Dzięki takiemu rozwiązaniu Dolby testuje i upewnia się, że technologie umożliwiające tworzenie i nadawanie dźwięku nowej generacji, który będzie dostępny wraz z rozpoczęciem nadawania kanałów 4k/UHD, dotrze do setek milionów widzów na całym świecie.

Przyjdź i przekonaj się, jak czułbyś się w roli komentatora sportowego i jak Twój głos brzmi w telewizorze.

Kino Domowe Nowej Generacji

W Laboratorium Technologii dla Kina Domowego inżynierowie Dolby testują rozwiązania audio i wideo, które wprowadzają widza na zupełnie nowy poziom wrażeń.

Dolby Atmos przenosi w świat filmu pochłaniającym, wielowymiarowym dźwiękiem. Muzyka, bohaterowie i obraz otaczają ze wszystkich stron, a bezmiar szczegółów i feeria dźwięków wciągają w wydarzenia na ekranie.

Dolby Vision uderza paletą barw, niespotykaną jasnością obrazu i głębią czerni jakiej nigdy dotąd nie osiągnięto zarówno w kinie jak i na ekranie telewizora.

Przyjdź i przekonaj się, jak może wyglądać Twoje kino domowe nowej generacji, już dziś.

Wirtualna Rzeczywistość

Chciałbyś przejechać się rollercoasterem? Obejrzeć mecz na wielkim stadionie? A może oglądając film, poczuć się jak w kinie?

W naszym laboratorium wszystko jest możliwe! Wrocławski zespół tworzy aplikacje pozwalające na odtwarzanie filmów 360 z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos.  Nowa technologia  pozwala usłyszeć dźwięk w sposób, dzięki któremu Twoja wirtualna przygoda stanie się jeszcze bardziej realna! Unikatowe połączenie naszego oprogramowania z urządzeniami wiodących producentów okularów VR umożliwia wkroczenie w świat wirtualny, w którym obrazy i dźwięki otaczają nas z każdej strony.

Przekonaj się o tym w naszym laboratorium.

 

 

LINK DO ZAPISÓW :  https://evenea.pl/imprezy/inne/wroclaw/noc-laboratoriow-ii-edycja-dolby-132217/?source=directory

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Zapisz

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz